HIT spray i żel z naturalnymi
olejkami roślinnymi

Zawiera naturalne olejki eteryczne. Tworzy na powierzchni skóry delikatną powłokę, której naturalnego zapachu nie tolerują komary, kleszcze i meszki. Delikatnie pielęgnuje skórę, nie pozostawiając uczucia lepkości.

 

Produkty Hit na Komary dostępne w sieci sklepów Rossmann!

Preparat również dla dzieci od 1 roku życia!

SKŁAD

 

Preparaty zawierają m.in. bardzo ceniony olejek jawajski destylowany z trawy jawajskiej, która była głównie uprawiana na Jawie w Indonezji. W skład preparatu wchodzi także wyciąg z mięty i eukaliptusa

Preparaty nie zawierają insektycydów, mogących podrażniać wrażliwą i delikatną skórę.

Hit spray

Jak używać?

HIT spray – Spryskać otwarte części ciała, z wyjątkiem oczu i błon śluzowych. Po 2 godzinach czynność powtórzyć.

Hit żel

Jak używać?

Żel wcierać w otwarte części ciała, z wyjątkiem oczu i błon śluzowych. Po 2-3 godzinach czynność powtórzyć.

Skutecznie chroni przed

Komarami
Kleszczami
Meszkami

 

Preparaty produkowane przez firmę polską, z kapitałem polskim w Polsce. 

 

Firma KOSMED® od początku istnienia stawia na leczniczy wpływ natury na nasz organizm. Zgodnie z tą myślą produkujemy leki homeopatyczne, których nieoceniony wpływ na zdrowie człowieka znany jest od setek lat. Produkujemy preparaty eko-innowacyjne, spełniające wymagania certyfikat Ecocert.

Misją naszej firmy jest produkcja leków i kosmetyków z wysokiej jakości naturalnych surowców. Co sprawia, że kosmetyki wytwarzane w naszej firmie działają o „Moc Natury”.

HIT to naturalny preparat przebadany dermatologicznie.

Stworzony przez zespół doświadczonych biologów i chemików firmy farmaceutyczno-kosmetycznej KOSMED z myślą o wędkarzach, leśnikach, myśliwych, grzybiarzach.

Stworzony z myślą o ludziach ceniących wyprawy na łono natury, spędzających wieczory w gronie znajomych pod gołym niebem. Dla ludzi, którzy cenią swoje zdrowie i zwracają uwagę na produkty, których używają, aby były oparte o MOC NATURY.

 

OPINIE

…preparat firmy  KOSMED przeciw komarom w spray’u jak do tej pory kupuję co roku w sezonie komarzym 🙂 ponieważ cenię produkty oparte na działaniu a nie insektycydów

– pacjentka z zaprzyjaźnionej apteki

Blogerka Srokao.pl – na pytanie internautki, co sądzi o składzie naszego produktu: ten jest ok

Odkąd zostałam mamą szczególnie cenię sobie naturalne produkty przyjazne dzieciom. Na nasze rodzinne wyprawy zawsze zabieram HIT przeciw komarom, który można stosować już od 1 roku życia.

–  Grażyna z Opola

PREPARAT DO NABYCIA W WYBRANYCH APTEKACH I SKLEPACH ZIELARSKICH ORAZ W SIECI SKLEPÓW

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress